Далечински Управувач – DU-Grundig RC-YC1 LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010067 Категорија

Опис

Модел : GRUNDIG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра