Далечински Управувач – DU-Beko 15L15 LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010048 Категорија

Опис

Модел : BEKO LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра