Далечински Управувач – DU-Toshiba CT-8002 RM-D809

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008580 Категорија

Опис

Модел: TOSHIBA LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра