DU-Panasonic LCD RM-D720

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008404 Категорија

Опис

PANASONIC LCD TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра