DU-MTK-205 Mira

Далечински Управувач

3.25 

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008574 Категорија

Опис

SAMSUNG MIRA CRT TV

Избери Валута
EUR Евра