Далечински Управувач – DU-Grundig TP6 LCD 33729

Далечински Управувачи

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008564 Категорија

Опис

Модел: GRUNDIG LЕD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра