Конектор – DNC-005/1 CAVC20900BK

DIN Connector | 5-Pin Male |

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004994 Категорија

Опис

180 степени 5p DIN-приклучок 180° Спецификации на производот Боја Црн Материјал ПВЦ Тип конектор 5p. DIN-содржина 25 парчиња Пол на контакти Машко

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра