mk Macedonian

CX SOCKET

Коаксиален конектор

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003403 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Tип КОнектор
Конекција 1 Coax Женски
Moнтажа Зашрафување
Дијаметар на контактот 9,5 mm
Заштита на кабел Не
Боја Бела
Куќиште Пластика
Позлатен Не
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра