CX PLUG7

Коаксиален конектор

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003363 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Tип Конектор
Конекција 1 Coax Maшки
Mонтажа Зашрафување
Дијаметар на контактот 9,5 mm
Заштита за кабел Нема
Боја Бела
Куќиште Пластика
Позлатен Не
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра