Конектор/Адаптер – CX F/F Goobay Coaxial adapter Coaxial female to Coaxial female

Coaxial adapter: Coaxial female > Coaxial female

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003137 Категории ,

Опис

Приклучок 1- Коаксијален женски Приклучок 2- Коаксијален женски Приклучок

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра