Вентилатор – Nedis DCFAN14025BK DC Fan 140x140x25mm

DC | Fan size: 140 mm | 3-Pin | 24.9 dBA | Black

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008471 Категорија

Опис

DC | Големина на вентилаторот: 140 mm | 3-пински | 24,9 dBA | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра