Вентилатор – CY 2510/A

Вентилатори

535 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004674 Категорија

Опис

Боја Црна, Материјал Пластика, напон 12 V Тип Брзина на вентилатор 10000 RPM Висина 25 mm Ширина 25 mm Струја 50 mA длабочина 10 mm Тип напон DC Проток на воздух 0,9 CFM Ниво на звук 16 dB(A).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра