Вентилатор – Nedis DCFAN8025BK DC Fan 80x80x25mm

DC | Fan size: 80 mm | 3-Pin | 35.6 dBA | Black

155 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004239 Категорија

Опис

DC | Големина на вентилаторот: 80 mm | 3-пински | 35,6 dBA | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра