Вентилатор – CY 420/A

Вентилатори

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003885 Категорија

Опис

• 40x40x20 mm • 12 VDC Проток на воздух : 6,5 CFM Струја : 90 mA Брзина : 4500 RPM Бучава : 25,5 dB

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра