mk Macedonian

CR2430P

Lithium Battery

75 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004680 Категорија

Опис

Марка: HQ

Копчеста литиум батерија.

• Капацитет: 270 mAh
• Напон: 3 V
• Систем: Lithium
• Димензии: 24×3 mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра