Батерија – Verbatim CR2430 3V Lithium

Lithium Battery

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004679 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА!!!
Марка: HQ Копчеста литиум батерија. • Капацитет: 270 mAh • Напон: 3 V • Систем: Lithium • Димензии: 24×3 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра