Батерија – CR2032P

Lithium Button Cell Battery CR2032 3 V 1-Pack

85 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004678 Категорија

Опис

Димензии: 20,0 x 3,5 mm. Со контакти за лемење.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра