Батерија – CR2032 Platinet 1pcs blister pack

Lithium Battery

30 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004677 Категорија

Опис

Тип: CR2032 батерија Производител: PLATINET – висококвалитетна литиумска батерија Напон: 3 V Материјал: Железо и легура на никел – материјал од врвна класа. Сјајна површина, поголема стабилност, највисока заштита од корозија. Без жива. Трајност: 3 години.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра