Батерија BALCR16325BL Lithium Button Cell Battery CR1632

3 V DC

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005759 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ !!! Долготрајните ќелии од литиум може да се користат во широк опсег на електронски уреди. Тие се специјално погодни за апарати за кои е потребно гарантирано напојување, како што се далечински управувачи и часовници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра