Кабел со Конектори – Cable 2-pin 12V

Кабли со Конектори

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005155 Категорија

Опис

40cm 2 пински Кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра