Кабел со Конектори – COTH23005GY50

Unbalanced Audio Cable | 6.35 mm Male – 6.35 mm Male Angled | 5.0 m | Grey

550 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002725 Категорија

Опис

Со Серијата Nedis OnStage Поврзете инструменти, микрофони, звучници, засилувачи и друго за одлична репродукција на звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра