Вентилатор за компјутер – Cooler Intel 1150/1155/1156 CM DP6-9EDSA-OL-GP

Вентилатор

620 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004779 Категорија

Опис

Вентилатор за процесор за компјутер, подржани лежишта: CPU Socket LGA 1150/1155/1156

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра