Вентилатор за компјутер – Cooler DeepCool CK-11508 Intel LGA1150/1155/1156 65W

Вентилатор

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003702 Категорија

Опис

Вентилатор за процесор за компјутер, подржани лежишта: 65W LGA1150/1155/LGA1156 Core i7/i5/i3;Pentium G

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра