Вентилатор за компјутер – Cooler Deepcool Beta 10 All AMD 89W

AMD AM4 Ready

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003707 Категорија

Опис

Вентилатор за процесор за компјутер, подржани лежишта: Сите AMD.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра