Вентилатор за компјутер – CMP-COOLER12

Вентилатори

420 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005799 Категорија

Опис

Напон 12 V Тип Брзина на ладилник на процесорот 3500 вртежи во минута Висина 70 mm ширина 70 mm длабочина 15 mm Тип напон DC проток на воздух 29,58 CFM Ниво на звук 34 dB(A).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра