Конектор – Conn USB 2.0 2410 01

Conn USB 2.0 Type A RCP 4 POS Solder ST Thru-Hole 4 Terminal 1 Port Tray

80 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008729 Категорија

Опис

USB 2.0 Тип А RCP 4 POS Лемење ST Thru-Hole 4 Терминал 1

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра