CNX82A

Интегрални Кола

0.24 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006111 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=5300V CTR=10-250%

Избери Валута
EUR Евра