УСБ Картичка – CMP-USBCARD2HS

USB 2.0 PCI Host Adapter 4port Gembird UPC204P

360 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004263 Категорија

Опис

  • 4 надворешни и 1 внатрешен порт Карактеристики * Обезбедува 4 USB 2.0 порти со голема брзина *
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра