Кабел со Конектори – CCGP60EXTBK500

USB 2.0 Active Extension Cable | A Male – A Female | 50 m | Black

930 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008533 Категорија

Опис

• USB 2.0 за поддршка од 480 Mbps
• Го засилува сигналот до 50 m
• Покривање на долги растојанија преку еден кабел
• Не е потребно дополнително напојување
• Не се потребни драјвери

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра