Преклопник – CMP-SWITCH50

2 port manual vga switch

390 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005793 Категорија

Опис

Поврзување меѓу 2 монитори и 1 компјутер или помеѓу 2 компјутери и 1 монитор. Со притискање на копче на предната страна, се избира саканиот компјутер или монитор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра