УСБ Мрежна Картичка – USB to RJ-45 LAN Fast Ethernet Adapter

USB 2.0 LAN adapter

440 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002218 Категорија

Опис

Системски побарувања: Windows 8.1/8/7/Vista/XP, Mac OSX 10.6/10.7/10.8/10.9/10.10/10.11/10.12, Linux кернел 3.x/2.6 и Chrome OS.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра