Мрежна Картичка – CMP-NWCARD22

Network PCI Gigabit

530 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008251 Категорија

Опис

Со оваа LAN PCI мрежна картичка можете лесно да креирате брза и ефикасна мрежна врска. Едноставно вметнете ја картичката во резервна PCI порта на вашиот компјутер и поврзете ја на вашата мрежа за да обезбедите пристап до споделени документи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра