Шелна со Шајче – CLPRW-8

Шелна за кабел

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005747 Категорија

Опис

Шелна за кабел8mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра