Шелна со Шајче – CLPRW-7

Шелна за кабел

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005746 Категорија

Опис

Шелна за кабел7mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра