Шелна со Шајче – CLPRW-4/6

Шелна за кабел

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005744 Категорија

Опис

Шелна за кабел4/6mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра