CLPRW-12

Шелна за кабел

ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002686 Категорија

Опис

12mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра