Оптички медиум – CD-R Verbatim 700MB 52x 50pcs Wrap Extra Protection

ЦД-Р

16 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001094 Категорија

Опис

Цената е за 1 ЕДНО ПАРЧЕ. ЦД-Р Диск, Капаците: 700 MB Максимум, Брзина на снимање: 52x

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра