Оптички Медиум – DVD-R PRINCO

DVD-R

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001074 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. DVD-R 4.7GB 120 min.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра