Блу Реј Диск – BD-R 25GB 4x Maxell Printable

BLU RAY DISK

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001093 Категорија

Опис

Можност за принтање на самото BD-R BLU RAY, Капацитет: 25GB – 25 Единици

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра