Оптички медиум – CD-R Maxell 700MB 80min. 52 X

CD-R

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001078 Категорија

Опис

Цената е за едно парче.ЦД-Р Диск, Капаците: 700 MB Максимум, Брзина на снимање: 52x

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра