Оптички Медиум – DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Spindle Wide Silver Thermal Printable

Printable DVD

18 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 001054 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. Капацитет: 4,7 GB Брзина: 16x Површина на дискот: Широка сребрена термичка област за печатење: 21 – 118 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра