Оптички Медиум – DVD-R Maxell VCAM 30 Mini

DVD-R Maxell Mini

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001089 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. Дискот од 8 см за употреба во DVD-R видео камера може да снима до 30 минути.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра