Конектор – CC-211

Конектори

15 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005409 Категорија

Опис

Конектори за поставување на звучна кутија за влез на кабелот за звучници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра