Конектор – CC-210

Конектори

30 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005408 Категорија

Опис

Конектори за поставување на звучна кутија за влез на кабелот за звучници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра