Конектор – CC-117

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009724 Категорија

Опис

RCA конектор за монтажан на кутија или панел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра