Конектор – CC-114

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009726 Категорија

Опис

RCA конектор за монтажан на кутија или панел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра