Конектор – CC-006B GB

RCA plug

10 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003334 Категорија

Опис

RCA конектор пластичен со заштита за кабелот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра