Кабел со Конектори – CABLE-712

Schuko Power Cable Angled Schuko Male – IEC-320-C5

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Овој кабел за напојување од 10 А со конектор со заземјување е погоден за поврзување
уреди кои се напојуваат од мрежата како што се компјутери

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра