Кабел со Конектори – CABLE-706 CEGT10130BK20 Power Cord C5 Mickey VDE

IEC-320-C13 | IEC-320-C14 | Straight | Straight | Nickel Plated | 2.00 m | Round | PVC | Black | Tag

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Овој кабел за напојување од 10 А со конектор со заземјување е погоден за поврзување
уреди кои се напојуваат од мрежата како што се компјутери

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра