Кабел со Конектори – CABLE-705

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор 1- CEE машки конектор 2- CEE женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра